Chovatelská stanice ušlechtilých morčat

Listopad 2009

22. listopadu 2009 v 20:38 | Kengi |  Novinky/News
29. listopadu - Řádně jsme se zúčastnili schůze Klubu:-) Byla zaregistrována některá prodejní morčátka (celý béžový vrh J a čokoládový himálajec Bynďa) a naše Kráčmerka. Do stavu nám přibyla nová posila, registrovaná SB merinka Vivien z CHS Aciášek, děkujeme:-)
23. listopadu - Aktualizován Prodej.
22. listopadu - Přidány vrhy P, Q, R, S a T.
21. listopadu - Raníčko okolo čtvrté hodiny porodila Wíwí čtyři mimča, dva kluky a dvě holčičky, těsně před "cílem" ji ale předběhla Netynka, která své potomky přivedla na svět už včera, jedno z paterčátek bohužel nepřežilo, takže i jí zůstaly dvě holčičky a dva kluci (z toho tři solidní:-) Tifanny už netrojčí a svá zbylá miminka včetně oloupaného se stará "jako o vlastní".
17. listopadu - Včera odpoledne se narodila miminka Tifanny, no neudělala mi holka zrovna radost, tak snad Wiwinky porod proběhne lépe.
12. listopadu 2009 - Aktualizace Prodeje. Tifanny se co nejdříve rozsype a Wíwí s Netynkou už také dosahují obě váhy téměř kila a půl:-)
9. listopadu 2009 - Zula Mientus přivedla na svět jednu buclatou holčičku v barvě solid aguti zlatá a to bez příměsi:-) Tatínkem je "německý polokanaďan" Oliver Andreas vom Heissnhof barvy taktéž solid aguti zlatá, krytí proběhlo v Zulině bývalém domově v CHS Black Bridge. Děkujeme:-)
3. listopadu 2009 - Europa přivedla navečer na svět coronetí trojčátka - dva kluky (krémovýho a saténovýho béžáčka) a krémovou holčičku. Všichni jsou v pořádku, Europka ač prvnička rodila jako stará profesionálka:-) Špatnou zprávou je, že nás naprosto nečekaně a bez varování opustil mladík Kudrnáč, který už měsíc vyráběl potomky Kirince:-(

2. listopadu 2009 - Máme saténového jedináčka od Gejši. Do Chovankyň přidány Abby Gail a Zula. Všechna mikromiminka z vrhu N se drží a pomalu přibývají, jen luxíček je stále opravdu pidiminizákrsek.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama