Chovatelská stanice ušlechtilých morčat

Březen 2010

Vrh I2 - 16. března 2010

19. března 2010 v 9:27 | Kengi |  Odchovy/Litters 3
Rodičové:
Wendy z Hvězdné - coronet satén argente lila - zlatá - bílá se zlatou
Celestýn Kleopatra - texel čokoládová, registrovaný

Výsledek:
1,0 Iohan Garnet - coronet SG TG argente lila - zlatá se zlatou a bílou
1,0 Indra Garnet - šeltie SG TG argente lila - zlatá se zlatou a bílouPhotobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket

Březen 2010

10. března 2010 v 20:35 | Kengi |  Novinky/News
19. března - Náš chovanec Archibald Persea se solidní nápadnicí Roxy Štěchovický poklad. Za poskytnutí fotky děkujeme Féfuli:-)
16. března - Wendy dnes před polednem přivedla na svět dva zdravé kluky, většího coroneta a menšího šeltiáčka, oba v barvě argente lila - zlatá se zlatou a bílou.

14. března - Děkujeme Kolce (CHS Sincerity Soul) za nový design stránek:-) V nejbližší době čekáme mimča od Wendy. Pak zas delší dobu nic:-) Lehce byl zaktualizován prodej, nabízené sviňuchy je možné dopravit v dubnu na výstavy do Chebu a do České Lípy, kam se doufám dostavíme. Do osazenstva nám už před nějakou dobou přibyly tři přírůstky - impozantní šeltiák slate blue tan Umbro Blue z Westminsteru a dvě dospělé holky tan černá šeltie a tan černá s červenou lunkarya šeltie původem z CHS Budweiz.
Náš přední solidní kanec Loki Štěchovický poklad přes zimu nezahálel a úspěšně obšťasnil pět samic ve dvou dalších CHS:-) A i doma už má zase zaděláno:-) Na sexmisi je momentálně i Archibald, první etapu už má také úspěšně zvládnutou:-)