Chovatelská stanice ušlechtilých morčat

Květen 2010

Květen 2010

18. května 2010 v 14:47 | Kengi |  Novinky/News
23. května - Včera se v Olomouci konala již 6. Hanácká výstava morčat. Doktor Chase získal 94 bodů, doktorka Cuddyová krásných 96 a svou první kartičku a její maminka Fanynka na poslední chvíli přihlášená do standardu C byla oceněna 99,5 body a titulem nejlepší mazlík výstavy. Za dopravu naší reprezentace tam i zpět patří veliký dík CHS Aciášek.

18. května - Prodejní kluci mají nové fotky (teda nic moc, ale tak chlupy že jim povyrostly, se z nich snad pozná:-) Více v prodeji. Doplněny vrhy L2 a M2.

Photobucket Photobucket Photobucket

1. května - Náš odchovanec Violoncello Garnet obsadil na výstavě v Prostějově 2. místo v baby merinech. Za poskytnutí fotky a zdařilé Vildovo předvedení děkuji Kolce z CHS Sincerity Soul. Mimochodem osmdesátidekové bejby Vilíček už čeká své první potomky, šikula:-)))

Vrh L2 - 5. dubna 2010

17. května 2010 v 18:42 | Kengi
Rodičové:

Justýnka PER-STAR - peruánec SG černá, registrovaná
Loki Štěchovický poklad - šeltie SG TG solid aguti zlatá, registrovaný


Výsledek:

*L2* Garnet - 1,0 NS peruánec satén solid aguti zlatá s červenou

Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket

Vrh M2 - 6. května 2010

7. května 2010 v 22:14 | Kengi |  Odchovy/Litters 3
Rodičové:
Ria Cavia Ania - šeltie SG slate blue - bílá
Loki Štěchovický poklad - šeltie SG TG solid aguti zlatá, registrovaný

Výsledek:
Mammoth Garnet - 0,1 šeltie černá s červenou, porodní váha 140 g

Mamutka měla být podle mých předpovědí poloviční a se sourozencem, no vidno že mi to odhadování stále nejde:-) Ria s porodem naštěstí problém neměla a malá mamutka mi čím dál víc připomíná: "Jsem přenošené dítě, milostpani....Když jsem se narodil, bylo mi 12 let.." :-) Je možné, že je saténová.


Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket