Chovatelská stanice ušlechtilých morčat

Srpen 2010

13. srpna 2010 v 17:45 | Kengi |  Novinky/News
21. srpna

13. srpna - Dnes se Adélce narodil náš poslední letní vrh, tři kluci jako buci - buff coronet, šafránový šeltiák a čokoládový texlík. Všichni jsou v pořádku (pozorný čtenář jistě vzpomene, že týhle holce před rokem a půl při jejím prvním vrhu vyhřezla děloha). Před snad už deseti dny porodily Kmerína a Netýkavka, z plánovaných tanů a šimlů se nekonalo nic:-))) Další harantíci budou až na podzim, Archibald se po návratu ze sexmise snad pochlapí i doma a vyrobí nějaké hezké slejty a jeden průzkumný vrh si prubne dalmatin Zilvar. A abych nezapomněla - z výstavy v Kožlanech jsme si přivezli na hostování naprosto úžasnou červenou rozetku z CHS Long Meadows, bohužel ji tedy budu muset vrátit, ale každopádně doporučuji. Pokud hledáte morčátko a nechcete zrovna dlouhosrsťáka, tak s rozetkou se opravdu nikdy nebudete nudit:-))) ROZETKY NA PRODEJ Jitce ještě jednou veliké díky!
10. srpna - V sobotu jsme se zúčastnili výstavy v Kožlanech, úspěšně nás reprezentovali Chase, který se umístil jako první merino výstavy, a Dr. Cuddy, která vybojovala druhé místo mezi texely. Oba získali čekatelskou kartičku, hurá sláva.
1. srpna - Valentýnka krátce po půlnoci porodila tři kluky jako buky, strakatého coroneta a dva meriňáčky dalmatinky, jednoho dokonce saténového. Fotky mají ZDE. Včera porodila Kráčmerka dvě krásné tan béžové holčičky a jednoho červeného kluka a začala tak novou abecedu, kéž by stejně vydařeně i pokračovala:-) Dále ještě chybí fotky dětiček po Fedře a Kadélce, pracuje se na nich. Rodit by měly ještě tři holky, od dvou by se mohli zadařit šimlíci a po třetí bych ráda černé či SB tany, pak budou delší porodní prázdniny:-)
 


Komentáře

1 vsechny-morcata vsechny-morcata | E-mail | Web | 3. října 2010 v 11:39 | Reagovat

jee ti jsou krasni ja mam taky morcata ja jich mam6

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama