Chovatelská stanice ušlechtilých morčat

Prosinec 2010

25. prosince 2010 v 23:22 | Kengi |  Novinky/News
28. prosince - Jessy porodila dvě sladké holčičky šimličky, čokoládovou a béžovou, obě NS:-) Mají krásné váhy a všechny tři jsou v pořádku:-)
šimličky

PF 2011

16. prosince - NoDoubt přivedla na svět dětičky, saténovou lila texelku, saténového texlíka slate blue se zlatou a do třetice podivně šedého šeltiáka taktéž s příměsí zlaté:-) Tříslová kresba se ztratila cestou, ale hlavně že jsme zdrávi:-) Do konce roku by měla porodit ještě Jessy, vidím to na jednu překrásnou celobéžovou šeltičku a druhou ještě krásnější kudrnatou čokoládovou šimličku s dokonalou standardní kresbou a tmavou čokoládovou;;;-)))))
12. prosince - Doubravka porodila čtyři potomky, největší celočerný kluk se bohužel rodil příliš dlouho a nepřežil, takže zůstaly tři holčičky, dvě solid aguti zlaté s bílou texelky a jedna bezpříměsová solid aguti zlatá coronetka. Tatínkem je luxusně černý Higins, tak doufám, že se malé solidky v sytosti barvy potatí:-) 

11. prosince - Hydra porodila tři dětičky, lila fox merinku a dva kluky - lila tan šeltiáka a černýho táníka coroneta. Foxička je velmi příjemným překvapením, otec vrhu k nám přišel jako dospělý s několika vrhy na kontě s tím, že štěpí na lux:) Všichni jsou v pořádku.

P1500944 P1500920 P1500958

7. prosince - Dr. Cuddyová ve čvrtek porodila své první potomky, dva lila tany a jednoho lila luxíka s "bonusovým" žlutým a bílým zdobením:-) Všichni jsou v pořádku, hrdým otcem je fox Asta:-)
 


Komentáře

1 Karčule Karčule | Web | 29. prosince 2010 v 18:35 | Reagovat

Mohla bych si tvůj blog dát do "oblíbených stránek?" :-)  Máš (Máte) užasný morčátka, Chodím jsem docela často :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama