Chovatelská stanice ušlechtilých morčat

Květen 2011

21. května 2011 v 23:17 | Kengi |  Novinky/News
29. května - Přidány vrhy Avanti, Agutky a Xsáry. A Xsáře se to teda povedlo, jásám:-)


25. května - Takže změna pořadí, Duffy, která se začla otevírat zhruba o týden později než posledně jmenované, zafinišovala a dnes porodila dva coronetí kluky, tan černého a tan lila, 115 a 119 gramů respektive. Všichni zdrávi:-) Tatíkem je fox Hasta.


21. května - V minulých dnech porodila šimla Pindruše, zlatá Adélka a lunka Ownah. Spousta miminek se přestěhovala do nového domova, ale dvě spousty se jich narodily, takže pokud náááhodou hledáte chlupatého mazlíka, můžeme Vám pomoci:-) Jinak se nic významného neděje, morčouni si užívají nejtravnatější období roku a vesele se množí, při štěstí bychom se snad mohli dočkat nějakých pěkných bezpigmentových či slate blue třísel a solid aguťat a argenťat. A úplně nejdřív by měla porodit peruánka Gold Aguti Plamínek a snad se Fundovi povedlo i nějaký stříbrný mimino:-) Po ní by měla pravděpodobně následovat béžová tanka Avanti Garnet, jejíž sestra Ariadna nedávno porodila v CHS Black Bridge saténového čokoládového luxíka:-)
6. května - Doplněny vrhy Netynky a Republiky.

2. května - Přidány vrhy H4 a I4. V nejbližší době čekáme "solidní" miminka od Netynky, tentokrát to vypadá na početnější vrh:-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama